Cena : 70,00 zł Khushi sharma
19-06-19 0 Odsłon

one of the motives is that wedding ceremony is a time while girls can receive the pinnacle elegant design and specific patterns. other than this, Bollywood designers attire are very sturdy and colourful, with the richest designs match for the massive display screen of Bollywood.therefore, these brides want a completely elegant look. fashion is a assertion for the cutting-edge Bollywood get dressed. The 3 Indian Bollywood dresses are beautiful sari, Lehenga Cholis and Salwar Kameez.
Visit: http://www.mirraw.com/salwar-suits/bollywood-salwar-kameez-online

United Kingdom


Telefon: 8080781780

Ostatnie ogłoszenia

platinum jewellery

platinum jewellery : Catch these platinum jewellery designs online at ejohri.com and you’ll get the gorgeous looks by beautifying with the platinum jewelry collection.

Zamienię mieszkanie w Krakowie ul. Aleksandry (36m) na większe

Zamienię mieszkanie w Krakowie na ul. Aleksandry 36m, na większe (50m i więcej). Dopłata z mojej strony. Proszę o kontakt: 511 422 888

gold necklace designs

gold necklace designs

Dam pracę Mamom na macierzyńskim! Więcej informacji w prywatnej wiadomości.

Dam pracę Mamom na macierzyńskim! Nie jest to żadne piramida finansowa ani bezsensowne klikanie w jakieś reklamy. Więcej informacji w prywatnej wiadomości.

Munia szuka kochającego domu

Munia ma około 10 m-cy. W lato została porzucona wygłodzona i w ciąży na przystani. Teraz, po odchowaniu dzieci, szuka własnego domku. Munia korzysta z kuwety, nie jest wybredna. Jest bardzo łownym kotkiem wiec wskazany byłby dla niej dom wychodzący…

Statystyki

27216 wyświetleń

920 ogłoszeń

6048 użytkowników