Cena : 1,00 zł Karolina
21-11-18 0 Odsłon

Obsługa techniczna, złota raczka Wrocław.

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Nasza praca polega na usuwaniu usterek i zapobieganiu ich powstawaniu. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe, hale produkcyjne, biura, firmy informatyczne.

Nasze prace zaczynają się od drobnych usług takich jak naprawa kranu, wymiana gniazdka, skręcenie biurka, montaż plakatów - złota raczka . Do dużych zleceń malowanie, usuwanie awarii elektrycznych, szybkie naprawy budowlane, przebudowy, montaże na wysokości z podnośnika.
I wiele innych prac serwisowych. Wyróżnia nas to, że nie jesteśmy ekipom budowlaną tylko serwisem technicznym. I utrzymanie klientów we stałej współpracy jest dla nas ważne.
Wykwalifikowana kadra techników, jest zawsze do Państwa dyspozycyj przez 24h 7 dni w tygodniu ( usługa dla stałych klientów). Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Od wielu lat cieszymy się lojalność, dokładnością, punktualnością. Powierzone nam zadania, zawsze realizujemy z największą starannością.
Szybki opis naszych prac:

konserwacja i serwis hydrauliczny,
konserwacja i serwis elektryczny,
konserwacja i serwis wentylacji ,
naprawa urządzeń elektrycznych drobnych,
prace ogólne budowlane,
złota raczka,
spawanie,
usługi na podnośniku,
usługi ślusarskie.


Rafał Ślepecki
696 334 733
http://obsluga-techniczna.pl

Wrocław


Telefon: 696334733

Ostatnie ogłoszenia

Oferta pozyczki w szczególnosci uslugi

Witam, Wlozylem ci pozyczki od 5000 € do € 5.000.000 w prosty sposób do ludzi, którzy moga zaplacic. Wykonuje równiez inwestycji i pozyczek miedzy zwlaszcza wszelkiego rodzaju. Oferuje krótko-, srednio- i pozyczek dlugoterminowych we wspólpracy z moim…

Wrocław Elektryk 24h. Usługi elektryczne. 696 334 733

Wrocław Elektryk 24h. Usługi elektryczne. 696 334 733 Oferuje usługi elektryczne na terenie Wrocławia i okolic. Nasz zakres prac zaczyna się od wymiany żarówki, naprawy instalacji elektrycznej, do zwieszenia mocy przyłączeniowej. Wykonujemy prace: -…

Reklama, Film, Strony internetowe Olkusz, Katowice,Kraków- Bimage.pl

Bimage.pl od lat świadczy usługi w zakresie szeroko pojętej reklamy. Zajmujemy się budową i projektowaniem stron internetowych, pozycjonowaniem  firmy w internecie, realizacją filmów i sesji reklamowych, organizacją eventów i targów branżowych,…

Claim Settlement Ratio

Claim settlement ratio has been chosen to rate the insurance companies because it is the only ratio which could be of use to customers while they select the policy. High claim settlement ratio shows the insurer is reliable and could be trusted for taking…

Malaysia E Visa

Malaysia Visa for Indians - Apply online and get Malaysia e Visa at just Rs.1,899. To know more about Malaysia visa fees & online application process click here!

Statystyki

12034 wyświetleń

704 ogłoszeń

230 użytkowników